In Line topsiõngerakendus on lihtne ja küllaltki tundlik montaaž, mida kasutab igapäevaselt aina enam fiiderdajaid. Selle sidumine on kiire ning võtab oskaja mehe käes vaid paar minutit.
In Line rakendus on topsiõngerakenduste seas ainus montaaž, mida on lubatud kasutada võistlustel. Selle iseloomulikuks tunnuseks on pöörla abil liinil vabalt libisev söödatops. Võistlustel üritatakse ikka kasutada võimalikult peent varustust ja mängida rohkem n-ö riski piiril kui tavaoludes – kui peaks juhtuma, et kala mingil põhjusel liini puruks tõmbab, ei jää ta mööda veekogu söödatopsi kaasa lohistama, vaid see libiseb liinilt maha.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Erinevate söödakorvide hulk rikkalikuma valikuga kalastustarvete kauplustes võtab esimese hooga silme eest kirjuks. Mida millistes oludes kasutada? Enamlevinud söödakorvide tüüpide seas aitab orienteeruda Eesti parimate fiiderdajate hulka kuuluv Riivo Müür.
Kevad on fiiderdamise kõrgaeg, sestap on kohane üle käia enamkasutatavad rakendusskeemid. Võrreldes teiste fiiderdamisel kasutatavate montaažidega on poomiga rakendust kõige lihtsam ja kiirem siduda ning tulemus on üsna lollikindel.
Kõik fiiderdajad, kes on käinud kevadel Emajõel latikat püüdmas, on vaevanud pead ühe ja sama küsimusega – kuidas leida kõige parem peibutussööt?
Kui kalamehed räägivad hiliskevadisel ajal Emajõe uskumatutest latikasaakidest, võib olla 99% kindel, et kirjeldatavad sündmused leidsid aset just Vorbuse kandis.
Uue põlvkonna andur näitab kala asukohta veekogus umbes sama moodi nagu arst vaatab ultraheliaparaadiga sinu kõhtu.