See on üks väga laheda ja omapärase mänguga vidin, millel head ja täpset eestikeelset nime veel polegi. Tegemist on pehmest materjalist peibutisega, mis imiteerib vigast, visklevat kalamaimu.
Landi muudab eriliseks selle rakendamise viis – nimelt aetakse see liinile tagurpidi, s.t saba ees, ning liin jookseb vabalt läbi sabajuurel oleva auguga needi. See võimaldab landile anda väga huvitavat visklevat mängu, mis paneb tegutsema ka passiivse röövkala.
Suvises Kalastajas kirjutasime uutest ägeda viskleva mänguga jigidest, mis rakendatakse liinile tagurpidi läbi sabaosas oleva auguga needi ning mille mäng meenutab surevat kalamaimu. Toona oli asi nii uus, et Eestis polnud neid veel kusagil müüa.
Selleks, et saada suuri ja väga suuri hauge, pole sugugi tarvis otsida salajärvi – asi pole veekogus, vaid püügivahendis. Suur kala tahab suurt lanti, selle viskamiseks aga on vaja spetsvarustust.
Mida teha, kui lähed nt Peipsile ahvenat püüdma, aga head eelinfot kala paiknemise ja võtu kohta viimasest ajast ei ole? Loomulikult võib vehkida päev läbi nt kolmkandiga ning loota, et kuskil ja millalgi läheb õnneks. Kes aga tahab, et tema püügitaktikas oleks rohkem loogikat ning väiksem õnne osakaal, võiks enda poolt teha võimalikult palju asju õigesti.