Sümmeetrilise ja ebasümeetrilise aasaga rakenduse sidumisega on suhteliselt kõige rohkem mängimist, samas on neil mõned kasulikud eriomadused ja võimalused, mida teised rakendused sellisel kujul ei paku.
Kõik, mis puudutab pealiini, kehtib ka kõnelauste rakenduste juures. Pealiinina võib kasutada nii peenikest nööri kui väikese venivusega spets-monofiili, aga rakenduse liider peab olema kindlasti monofiilist, kuna see on nööriga võrreldes jäigem ja paremini sõlmitav. Kui pealiiniks on nöör, seotakse selle otsa monofiilist liider pikkusega 0,5–1 m ja läbimõõduga 0,22–0,28 mm.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
In Line topsiõngerakendus on lihtne ja küllaltki tundlik montaaž, mida kasutab igapäevaselt aina enam fiiderdajaid. Selle sidumine on kiire ning võtab oskaja mehe käes vaid paar minutit.
Kevad on fiiderdamise kõrgaeg, sestap on kohane üle käia enamkasutatavad rakendusskeemid. Võrreldes teiste fiiderdamisel kasutatavate montaažidega on poomiga rakendust kõige lihtsam ja kiirem siduda ning tulemus on üsna lollikindel.
Kui mõnikord tundub, et jõeforell võtab lendõngestriimerit paremini kui lanti, siis siin on sulle üks rakendus, mille abil on võimalik striimerit heita ka spinninguga.
See esmakordselt väidetavalt Jaapanis kasutusele võetud rakendus võib teatud tingimustes osutuda äärmiselt efektiivseks.
Uue põlvkonna andur näitab kala asukohta veekogus umbes sama moodi nagu arst vaatab ultraheliaparaadiga sinu kõhtu.